Naše asociace rychle roste a příležitosti se jenom hrnou 9.5.2018

Naše asociace rychle roste a příležitosti se jenom hrnou

Poslední dobou neustále jednáme se zajímavými lidmi o spolupráci. Rozsah našich činností a potenciál příležitostí a nových nápadů v aquaponii je poslední dobou až neuvěřitelný. 

Z dlouhé řady jednání nám nakonec vzešlo hned několik velkých úspěchů. Díky úspěšnému propojení investorů a dodavatelů nám na mapě farem přibyly další farmy a vypadá to, že v budoucnu jich přibude ještě mnohem víc. Těšíme se, až Vás tam budeme moct vzít na prohlídku nebo na školení.

Dále se povedlo připravit výukový aquaponický projekt na Střední zahradnické škole v Kopidlně, který slavnostně předá zhotovitel této škole již tento pátek 11.5.2018. Naše Asociace se bude podílet na výuce samotné, na přípravě nového moderního studijního oboru a samozřejmě velmi ráda bude o veškerém dění informovat veřejnost.

Velmi významným pokrokem se může pochlubit i naše "zahraniční" expanze. Začali jsme spolupracovat s německým a čínským youtube kanálem a tak se brzy můžete těšit na neobvyklé propojení youtuberů z Číny, Německa, Česka, USA, Slovenska a dalších zemí. Vše na jednom jediném youtube kanálu věnovanému čistě aquaponii.
Dále se nám podařilo najít vhodné lidi na delegování našich služeb na Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Černou Horu, Srbsko a Bosnu a Hercegovinu. Právě pracujeme na doladění posledních detailů a kontaktní jména pro tyto země brzy zveřejníme. Gratulujeme.

Za největší úspěch však považujeme posun při jednání v Číně, kde se podařilo zprostředkovat velmi zajímavou příležitost pro českou firmu na dodání aquaponické technologie do 250 farem ! Vypadá to na  akci obrovských rozměrů. Mimo jiné nás čekají cesty do Vietnamu a Afriky, kde mají o aquaponii obrovský zájem. Slibujeme, že Vás o dění v těchto zemích budeme informovat. 

V sekci SPOLUPRÁCE také přibývají zaměstnanecké pozice. Momentálně se jedná o nabídku zaměstnání v pražských salátových barech. Pokud by se Vám líbilo najít si plnohodnotnou práci v perspektivním oboru aquaponie, sledujte tuto sekci.

Blíží se nám také spuštění dvou velkých a několik let připravovaných projektů, které posunou Českou republiku na celosvětovou špičku v oblasti produkce nejedovatých potravin, soběstačnosti, hospodaření s vodou, ochrany zbytků přírody a městského farmaření. O tom ale až příště.

Bc. Michal Fojtík


Interested in newsletter

AQP FOOD
AQP FOOD SYSTEM
CzechUps
Farma Raječek
Flenexa s.r.o.
FUTURE FARMING
Go Aquaponik
Hunger Fighters
Impact HUB
Mendel University in Brno
PUNK FOOD
The Young Agrarians´Society of the Czech Republic
The Venus Project
VŠB-TUO
University of Chemistry and Technology Prague

© ARSYLINE 2019 Marketing by Monolo.eu

Warning
Close
The product has been successfully added to the cart

In the cart, you have products in the total value 0.00 € with VAT

Continue Shopping Show cart