Kontakt

Kontaktní údaje:

e-mail.: info@aaqp.eu

              fojtikova@aquaponik.cz

tel.: +420 722 704 320

Adresa

Asociace Aquaponických FaremZáhumenní 113/61
Ostrava - Poruba
PSČ 708 00
Česká republika

Rychlý kontakt

Tel.: +420 722 704 320
E-mail: info@aaqp.eu

Bankovní spojení

Č. účtu: 2001133314/2010
IBAN: CZ3020100000002001133314

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údaju.

Prezident

Bc. Michal Fojtík

Bc. Michal Fojtík

Prezident

T: +420 728 596 500

E: fojtik@aaqp.eu

zjistit více

Vedení asociace

Bc. Jakub Flek, MSc.

Bc. Jakub Flek, MSc.

Kooperace zahraničních vztahů

T: +420 604 194 714

E: flek@aaqp.eu

zjistit více
Bc. Markéta Fojtíková

Bc. Markéta Fojtíková

Člen představenstva

T: +420 724 932 480

E: fojtikova@aaqp.eu

zjistit více
Garrett Griffeth

Garrett Griffeth

USA + Australia representant

 

E: garrett@aaqp.eu

zjistit více

Experti

Ing. Marian Krischke, Ph.D.

Ing. Marian Krischke, Ph.D.

Energetický specialista

T: +420 777 744 479

E: krischke@aaqp.eu

zjistit více
Ing. Miroslav Fojtík

Ing. Miroslav Fojtík

Výzkum

 

E: mikefojtik@aaqp.eu

zjistit více
Ing.arch Mgr.art. Pavol Mikulíček, PhD

Ing.arch Mgr.art. Pavol Mikulíček, PhD

Projekční a inženýrská činnost

 

E: mikulicek@aaqp.eu

zjistit více
prof. Ing. Robert Pokluda, Ph.D.

prof. Ing. Robert Pokluda, Ph.D.

Vzdělávání

 

E: pokluda@aaqp.eu

zjistit více
Matěj Sklenář

Matěj Sklenář

Fyziologie rostlin

 

E: sklenar@aaqp.eu

zjistit více

Zahraniční spolupracovníci

Jean Francois Chroux

Jean Francois Chroux

Oblastní manažer

 

E: jean@aaqp.eu

zjistit více
Youness EL Makhfi

Youness EL Makhfi

Country manager

 

E: makhfi@aaqp.eu

zjistit více
Felix Van Zyl

Felix Van Zyl

Hunger Fighter

 

E: felix@aaqp.eu

zjistit více
Ing. Lukáš Česlík

Ing. Lukáš Česlík

Oblastní manažer

T: +420 776 183 098

E: ceslik@aaqp.eu

zjistit více
Ing. Josef Meh

Ing. Josef Meh

Oblastní manager

T: +386 518 44 260

E: joseph@aaqp.eu

zjistit více

Mám zájem o newsletter

AQP FOOD
AQP FOOD SYSTEM
CzechUps
Farma Raječek
Flenexa s.r.o.
FUTURE FARMING
Go Aquaponik
Hunger Fighters
Impact HUB
Mendelova Univerzita v Brně
PUNK FOOD
Společnost mladých afrárníků
The Venus Project
VŠB-TUO
Vysoká Škola Chemicko-technologická

© ARSYLINE 2019 Marketing by Monolo.eu

Upozornění
Zavřít
Zboží bylo úspěšně přidáno do košíku

V košíku máte zboží v celkové hodnotě 0 Kč s DPH

Pokračovat v nákupu Zobrazit košík